Felügyelő bizottsági jelentés 2020

Felügyelő bizottsági jelentés

Időszak: 2020. második félév, valamint 2021. első félév

Készült: a Vakok és Gyengénlátók Heves Megyei Egyesületében 3300 Eger Kossuth Lajos utca 5 szám alatt.

Bíró József Felügyelő bizottság Elnöke: Az Egyesület Elnöksége töretlen lelkesedéssel folytatta munkáját a járványhelyzet alatt is. Az Egyesület Alapszabályban rögzített és a törvényi előírásoknak megfelelően működik. Tagdíj befizetések, Elnökségi jegyzőkönyvek, Elnökségi határozatok és a munkavállalók személyes anyaga napra készen, rendezett formában van.

Sajnálatos módon az egyik bizottsági tagunk saját belátásából mind a Felügyelő Bizottságból, mind az egyesületből távozott, ezért a közelgő Közgyűlés alkalmával pót tagot kell választanunk.

A járvány helyzet miatt a még nem rendezett tagsági díjak rendezése érdekében a Felügyelő bizottság felkérte az Elnököt, hogy szólítsa fel írásban azon tagokat, akiknek hátraléka van jelenleg egyesületünk felé (2/2021. (V. 31.) FB Határozat).

A tavalyi évben az FB által az Elnökséghez intézett probléma felvetésre a VGYHME Elnöke beszámolt, hogy a vízhálózat és a nyílászárók szigetelése a tavalyi év őszén megtörtént, amennyire az egyesület anyagi helyzete engedte.

Az Akkreditációs folyamat is sikeresen lezárult tavalyi év végén és ennek eredménye, hogy 5 munka vállalót alkalmaz egyesületünk ez év januárjától, illetve februárjától heti 20 órában. Az Elemi rehabilitációs szolgáltatásban további 6 munkavállalót alkalmaz.

A Vízmű 21 000-Ft túlfizetés állapított meg, mely folyamatosan jóváírásra kerül a közel jövőben. A közüzemi számlák tehát napra készen, kiegyenlítve vannak. A dolgozók munkabérét minden hónap 10. napjáig kell kifizetni, a járulékokat a hónap 12. napjáig kell rendezni. A munkavállalók bére és azt terhelő járulékai az áttekintett dokumentáció alapján nem mutatnak hiányosságokat.

Kelt: Eger, 2021. június 25.

Bíró József FB elnök:

………………………………………………..

Kovács Anna FB tag:                                                 Gecse József FB tag:

…………………………………………………………………………………………………………….

Felügyelő bizottsági jelentés

Időszak: 2020. második félév, valamint 2021. első félév

Készült: a Vakok és Gyengénlátók Heves Megyei Egyesületében 3300 Eger Kossuth Lajos utca 5 szám alatt.

Bíró József Felügyelő bizottság Elnöke: Az Egyesület Elnöksége töretlen lelkesedéssel folytatta munkáját a járványhelyzet alatt is. Az Egyesület Alapszabályban rögzített és a törvényi előírásoknak megfelelően működik. Tagdíj befizetések, Elnökségi jegyzőkönyvek, Elnökségi határozatok és a munkavállalók személyes anyaga napra készen, rendezett formában van.

Sajnálatos módon az egyik bizottsági tagunk saját belátásából mind a Felügyelő Bizottságból, mind az egyesületből távozott, ezért a közelgő Közgyűlés alkalmával pót tagot kell választanunk.

A járvány helyzet miatt a még nem rendezett tagsági díjak rendezése érdekében a Felügyelő bizottság felkérte az Elnököt, hogy szólítsa fel írásban azon tagokat, akiknek hátraléka van jelenleg egyesületünk felé (2/2021. (V. 31.) FB Határozat).

A tavalyi évben az FB által az Elnökséghez intézett probléma felvetésre a VGYHME Elnöke beszámolt, hogy a vízhálózat és a nyílászárók szigetelése a tavalyi év őszén megtörtént, amennyire az egyesület anyagi helyzete engedte.

Az Akkreditációs folyamat is sikeresen lezárult tavalyi év végén és ennek eredménye, hogy 5 munka vállalót alkalmaz egyesületünk ez év januárjától, illetve februárjától heti 20 órában. Az Elemi rehabilitációs szolgáltatásban további 6 munkavállalót alkalmaz.

A Vízmű 21 000-Ft túlfizetés állapított meg, mely folyamatosan jóváírásra kerül a közel jövőben. A közüzemi számlák tehát napra készen, kiegyenlítve vannak. A dolgozók munkabérét minden hónap 10. napjáig kell kifizetni, a járulékokat a hónap 12. napjáig kell rendezni. A munkavállalók bére és azt terhelő járulékai az áttekintett dokumentáció alapján nem mutatnak hiányosságokat.

Kelt: Eger, 2021. június 25.

Bíró József FB elnök:

………………………………………………..

Kovács Anna FB tag:                                                 Gecse József FB tag:

…………………………………………………………………………………………………………….

Készült: a Vakok és Gyengénlátók Heves Megyei Egyesületében 3300 Eger Kossuth Lajos utca 5 szám alatt.

Bíró József Felügyelő bizottság Elnöke: Az Egyesület Elnöksége töretlen lelkesedéssel folytatta munkáját a járványhelyzet alatt is. Az Egyesület Alapszabályban rögzített és a törvényi előírásoknak megfelelően működik. Tagdíj befizetések, Elnökségi jegyzőkönyvek, Elnökségi határozatok és a munkavállalók személyes anyaga napra készen, rendezett formában van.

Sajnálatos módon az egyik bizottsági tagunk saját belátásából mind a Felügyelő Bizottságból, mind az egyesületből távozott, ezért a közelgő Közgyűlés alkalmával pót tagot kell választanunk.

A járvány helyzet miatt a még nem rendezett tagsági díjak rendezése érdekében a Felügyelő bizottság felkérte az Elnököt, hogy szólítsa fel írásban azon tagokat, akiknek hátraléka van jelenleg egyesületünk felé (2/2021. (V. 31.) FB Határozat).

A tavalyi évben az FB által az Elnökséghez intézett probléma felvetésre a VGYHME Elnöke beszámolt, hogy a vízhálózat és a nyílászárók szigetelése a tavalyi év őszén megtörtént, amennyire az egyesület anyagi helyzete engedte.

Az Akkreditációs folyamat is sikeresen lezárult tavalyi év végén és ennek eredménye, hogy 5 munka vállalót alkalmaz egyesületünk ez év januárjától, illetve februárjától heti 20 órában. Az Elemi rehabilitációs szolgáltatásban további 6 munkavállalót alkalmaz.

A Vízmű 21 000-Ft túlfizetés állapított meg, mely folyamatosan jóváírásra kerül a közel jövőben. A közüzemi számlák tehát napra készen, kiegyenlítve vannak. A dolgozók munkabérét minden hónap 10. napjáig kell kifizetni, a járulékokat a hónap 12. napjáig kell rendezni. A munkavállalók bére és azt terhelő járulékai az áttekintett dokumentáció alapján nem mutatnak hiányosságokat.

Kelt: Eger, 2021. június 25.

Bíró József FB elnök:

………………………………………………..

Kovács Anna FB tag:                                                 Gecse József FB tag:

…………………………………………………………………………………………………………….