Szeretettel várunk mindenki az Elemi Rehabilitációs Központunk évértékelő beszélgetésére és eszközbemutatójára

2022. március 31-én 10 órától évértékelő és segédeszköz bemutató napot tartunk az egyesületünk székházában 3300 Eger, Kossuth Lajos utca 5. szám alatt.

A nap témája az elmúlt év értékelése és a tankonyhában található segédeszközök bemutatása. Az Egyesületünk 2021-ben indította el az Elemi rehabilitációs szolgáltatását ami már 1 éve működik. Kialakítottuk az irodákat beszereztük a szükséges segédeszközöket és túl vagyunk az első év megpróbáltatásain is. Csütörtökön a munkatársakkal és a kliensekkel közösen szeretnénk egy évértékelő napot tartani, ahol mindenki elmondhatja a tapasztalatait. A beszélgetés részeként pedig bemutatjuk a legutóbb beszerzett konyhai segédeszközeinket is, amik a jövőben segítik munkánkat.