Folytatódik egyesületünknél az iPhone oktatás

Sokak örömére folytatjuk a iPhone oktatást az egyesületünknél.

Ismét várjuk azoknak a jelentkezését, akik szeretnék megtanulni az iPhone mobiltelefon használatát vagy a meglévő tudásukat szeretnék továbbfejleszteni.

A megszokott módon ismét két csoportot indítunk. Az első hétfőnként a Kultúrcsoport próbája után kezdődik, a másik pedig keddenként 14 órától.

A mobiltelefon használat egyre fontosabb a látássérültek életében, mivel rengeteg hétköznapi dolgot akadálymentesen el lehet vele intézni. A kisegítő lehetőségek segítségével többek között a banki ügyintézés vagy a postán érkezett dokumentumok elolvasása is lehetségessé válik. A bevásárlás vagy a közlekedés során is számos dologban kaphatunk segítséget a mobiltelefonunktól.

A csoportokat Bukta Gábor informatika oktató vezeti.

Jelentkezni az egyesület elérhetőségein lehet 2021. szeptember 10-ig.