Közösen Könnyebb kérdőív

Tisztelt Olvasó!

A Vakok és Gyengénlátók Heves Megyei Egyesülete tisztelettel megköszöni az egyesületünk tagjai részére rendezett „Közösen könnyebb” címmel indított programsorozat keretében elhangzott előadásain megtisztelő érdeklődését és figyelmét. Az elhangzott előadások kapcsán felmerülő kérdéseit, véleményét és értékes észrevételeit, az esemény elégedettség mérő kérdőívének kitöltésével szívesen fogadjuk, amely segíti egyesületünket abban, hogy még színvonalasabb előadásokat és programokat tudjunk szervezni a jövőben.

A kérdőív az alábbi linken érhető el:

Kérdőív kitöltéséhez kattintson ide!

Amennyiben a kérdőív kitöltéséhez bármilyen segítségre lenne szüksége kérem hívjon munkanapokon 13:00 – 15:00 óra között az alábbi telefonszámon:

06 30 742 7227

Vagy írjon a pszichologus@vgyhme.hu e-mail címre.

A kérdőív kitöltése egyesületünk munkáját segíti!

Köszönettel: Ficzeréné Visontai Ágnes